Bu haber 220 kez okundu.

Gaziantep yerel gazete manşetleri

PUSULA

YUMURTADAN ZAM ÇIKTI

Yumurta mı tavuktan çıkar tavuk mu yumurtadan çıkar derken yumurtadan zam çıktı. Türkiye genelinde yumurtaya yüzde yumurta fiyatları geçtiğimiz yıla oranla yüzde 91 artarken bir haftalık yükseliş ise yüzde 10 oldu. Pazarda adeti 60 kuruş olan ürün marketlerde ise 80 kuruşa kadar geldi. Zamlarda girdi maliyetlerinin ani yükselişi etkili oldu. Zamlar Gaziantep’te şu an için uygulanmasa da önümüzdeki hafta Gaziantepliler de yumurtayı zamlı yemeye başlayacak.

TELGRAF

FİLM GİBİ

Gaziantep dün film gibi bir kovalamaca sahne oldu. Dur ihtarına uymayan araçtakiler polise ateş ederek kaçmaya başladı. Motosikletli polis ekipleri ile çok sayıda araca çarpan zanlılar 2 polisi de yaraladı. Gaziantep’te polisin dur ihtarına uymayan otomobil, motorize polis otosuna çarparak kaçtı. Kendisini kovalayan polis ekiplerine ateş de açan şahıslar, kovalamaca sonucunda yakalandı. 

HAKİMİYET

CHP’DE ‘KILIÇ’DAROĞLU’NA KARŞI HAREKET BAŞLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun istifa etmesi veya partiyi olağanüstü kurultaya götürmesi için harekete geçen parti için muhalefetin çalışmaları hızlandı. Gaziantep’te kurultay delegesi 24 isim arasında kulis çalışmaları hızlandı. Olağanüstü kurultay isteyen delegelerin çoğunlukta olduğu Gaziantep’te il ve ilçe yönetimlerinin tavrı ise merak konusu oldu.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.