Bu haber 563 kez okundu.

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya'nın bayram mesajı

Valisi Ali Yerlikaya, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Değerli Hemşehrilerim, Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Mübarek Ramazan ayını geride bırakıyoruz.

Sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan Ramazan Bayramı’na hep birlikte, yeni umutlarla kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, toplumsal birliğimizi temsil eden temel değerlerimizdendir. İnsan olmanın önemini hatırlatan bayramlar, dargınlıkları ve kırgınlıkları geride bırakarak, kucaklaşmak ve kaynaşmak yönünde bizlere güzel fırsatlar sunmaktadır.

Hep birlikte gönül bağlarımızı sağlam tuttukça, umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmadıkça özellikle de birbirimize sımsıkı sarıldıkça, aşamayacağımız hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yoktur. Gaziantepli hemşehrilerimizin bu anlayışla, mübarek Bayram günlerini en iyi şekilde değerlendireceğine de yürekten inanıyorum. Bu kutlu günde, aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla anarken, bize emanetleri kıymetli anne, baba, eş ve çocuklarının her zaman yanlarında bulunarak kederlerine ortak olmayı, sevinçlerini paylaşmayı da unutmayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; aziz milletimizin, kıymetli Gaziantepli hemşehrilerimin ve bütün İslam âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum. Bayramının; gönüllere, hanelere, ülkemize ve İslam dünyasına huzur, barış, saadet ve selamet getirmesini diliyor, Sevgi ve saygılarımı sunuyorum."


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.