Bu haber 1322 kez okundu.

Gaziantepspor'a 9 futbolcudan ihtarname!

Gaziantepspor'un sosyal ağ hesabından Hasan Şahin imzasıyla yapılan açıklamaya göre, geçmiş yönetim zamanında alacakları ödenmeyen 9 futbolcu kulübe ihtarname çekti. Yeni yönetim tarafından görüşmeye çağrılan futbolculardan olumlu sonuç çıkmad. Kulübün hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Son günlerde ulusal ve yerel basında çıkan bazı haberlere ilişkin kamuoyu'nu aydınlatmak açısından bu açıklamayı yapma gereğinde bulunmaktayız...
Bilindiği üzere göreve gelmiş olduğumuzdan bu yana Gaziantepspor Kulübünün içerisinde bulunduğu bir çok sıkıntı ile karşı karşıya gelmiş bulunmaktayız.
2017-2018 Futbol sezonunda Spor Toto 1. Liginden TFF 2. Ligine düşen futbol takımımızın bünyesinde bulundurduğu oyuncularımızın tamamına yakını geçmiş sezondan olan alacaklarından dolayı kulübümüze ihtar çekerek tek taraflı fesih yoluna gitmişlerdir.
Nitekim göreve gelmeden önce Profesyonel futbolcumuz Oktay Aydın, kulübe göndermiş olduğu ihtarname'ye cevap verilmediğinden fesih hakkı oluşmuştur.
Ancak göreve başladığımız gün bu oyuncunun haksız fesih yaptığı kanatine vararak gerekli birimlere itiraz etmiş bulunmaktayız.
Bu oyuncumuzun dışında 9 Profesyonel futbolcumuz aynı dönem içerisinde kulübe ihtar göndermişlerdir.
Gaziantepspor Kulübünü yaşatmak adına bu oyuncular ile karşılıklı görüşerek sıkıntıların giderilmesi için Yönetim Kurulum ile yapmış olduğum istişareler neticesinde somut bir adım atamamış bulunmaktayız.
Konu ile ilgili olarak kamuoyunu en kısa süre içerisinde tekrardan bilgilendireceğiz. "


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantepspor ihtarname


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.