Bu haber 986 kez okundu.

MHP Milletvekili Adayı Ejder Demir: 24 Haziran'da rekor kıracağız

Seçim çalışmalarında bütün Gaziantep’e yayıldıklarını belirten MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Ejder Demir, sahadan yoğun bir ilgi aldıklarını söyledi. Bu ilgiden dolayı daha fazla çalıştıklarını kaydeden Demir, “İnşallah bu teveccühe, sevgiye, saygıya layık oluruz. Temennimiz de şu, Allah bizi Gaziantep halkının sevgisine, saygısına, bu yoğun teveccühüne layık etmeyecekse o makamları da bize nasip etmesin” dedi.

"REKOR KIRACAĞIZ"

"24 Haziran'da rekor kıracağız" diyen Ejder Demir, “24 Haziran seçimlerinin sürpriz partisi Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Gaziantep’te de MHP olarak bugüne kadar aldığımız oy oranından daha fazla bir oy alarak tarihi bir rekor kıracağımızı düşünüyorum. Çünkü Gaziantep halkının inanılmaz sevgi, saygı ve teveccühü var. Bizler de inşallah ona layık oluruz. Ben bu sevgi ve teveccühün sandığa yansıyacağını düşünüyorum. MHP olarak tarihi bir oy oranına ulaşacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

"ÜLKENİN GELECEĞİ GENÇLERİN OMZUNDA"

Demir, özellikle gençlerden aldıkları yoğun ilgiye de değindi. Bu ilginin boşa çıkmaması için var güçleriyle çalıştıklarının altını çizen Demir, “Ben Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabe’sini kendime düstur edinmiş bir siyasetçi olarak bu ülkenin geleceğinin gençlerin omzunda olduğunu düşünen bir siyasetçiyim. Onun için de gençleri çok seviyorum. Gençlerden de inanılmaz bir şekilde sevgi alıyoruz. Biz de onları çok seviyoruz. Tekrarla diyorum ki Allah bizi onların sevgisine layık etsin. Pırıl pırıl gençlerimiz var. Vizyon sahibi, kendini yetiştiren gençlerimize sahip çıkacağız ki onlar bu ülkenin geleceğine sahip çıksın” diye konuştu.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
MHP Gaziantep Ejder Demir


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.