Bu haber 1022 kez okundu.

Transfer yasağını kaldıracağız

Gaziantepspor Kulübü Başkanı Hasan Şahin, koca çınarın hakkını yiyenlerden hesabını soracaklarını söyledi. Şahin, taraftarlara da müjde vererek "Transfer yasağını Ocak ayını beklemeden kaldıracağım" diye konuştu. Kırmızı-Siyahlı kulübün başkanı Şahin, Celal Doğan Tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Şahin, Gaziantepspor'un bir kuruşunu kimseye yedirmeyeceğini söyledi. İşte Hasan Şahinin açıklamaları:

GAZİANTEPSPOR BU KENTİN EN BÜYÜK MARKASI

Gaziantepspor sadece Gaziantep'in değil, Türkiye'nin ciddi bir markası bunu tüm dünya ve avrupa biliyor... Gaziantep marka şehir diyorsak, Gaziantep'in marka şehir olmasının en büyük sebebi Gaziantepspor'dur... Diyorlar ki Gaziantepspor'un çok borcu var, tabii ki Gaziantepspor'un borcu olabilir.. Ama Gaziantepspor bu şehirde yaşayan herkesten alacaklıdır. Nedenine gelince, Gaziantep'in bugün Türkiye'de bilinen ve tanınan bir şehir olmasının en büyük etkenlerinden birisi de Gaziantepspor'dur. NASIL İCRAT YAPTIĞIMIZI HERKES GÖRECEK Biliyorsunuz sezon başında bir türlü kongreler yapılamadı. Yapılmış olsaydı, biz seçilmiş olsaydık Gaziantepspor şu an bu durumda olmayacaktı. Nasip değilmiş... Bundan sonra bizim neler yapabileceğimizi herkes görecek. Artık icraat zamanı.. Sizde göreceksiniz, şahit olacaksınız Hasan Şahin ve ekibimin nasıl icraat yaptığını bütün Türkiye görecek.

CENK TOSUN'DAN GELEN PARALAR NEREDE?

Huzeyfe Durmaz diyor ki ben Gaziantepspor'a para verdim. Nereye para vermiş muhasebe müdürümüz burada hesaplar burada sizlerle paylaşacağım. Kulüpler Birliğinden Denizbank hesabına gelen para 337 bin euro, çünkü kendisi diyor ya ben kendi cebimden bu paraları harcadım... Bu 337 bin euro'nun belgesi burada.. Şimdi ondan sonra bütün Türkiye'nin gündeminde Cenk Tosun.. Cenk Tosun'un ilk taksiti gelmiş Gaziantep Gatem Kuveyttürk hesabına 179 bin 597 euro para gelmiş... 1 milyon TL üzerinde 337 bin euro 1 milyon TL'de bu yani 3 milyon TL'ye yakın para geliyor. Artı Galatasaray'da oynayan Bruma'dan dolayı da 20 bin euro'da oradan geliyor. Bunun içinde 200-300 ve 500 harcamış olabilir. Eğer ben 300 bin, 500 bin para harcamayacaksam benim bu koltukta oturmaya hakkım yok. Eğer ben Gaziantepspor başkanı olmasam siz beni haber yapar mısınız. Gaziantepspor başkanlığı yapmanın bir bedeli olmalı.

GAZİANTEPSPOR'A CEZA GELİRSE İSTİFA EDECEĞİM

Gaziantepspor'a ceza gelecek, bir alt lige düşecek diyorlar ya ben bugünden itibaren eğer geçmişten bir karar alınmışsa bilmiyorum ama bugünden itibaren puan silme veya bir alt lige düşme olay olursa ben Hasan Şahin olarak istifa edeceğim. Hepimizin amacı Gaziantepspor'u kurtarmak, eğer biz becerisizsek kendi adıma konuşuyorum istifa edeceğim. Ve iddia ediyorum FİFA'daki bütün dosyaları çözeceğiz

TARAFTARLARIMIZA MÜJDEM VAR: TRANSFER YASAĞI KALKACAK

Taraftarlarımıza bir müjde vermek istiyorum. Ocak ayına kadar transfer yasağının olduğunu herkes biliyor. Bunu şu anda açıklamayacaktım ama Gaziantepspor taraftarı o kadar çok üzüldü ki onlara bu müjdeyi vermek istiyorum. Bu kulübün başına gelenler hiç bir şey yapmamış çünkü onların derdi Gaziantepspor değildi. Hatta kusura bakmayın biraz kaba olacak ama ölüye tecavüz edilmez diyorum ama bu Hüzeyfe Durmaz ölüye tecavüz etti. Bunu bile bilmeyecek kadar beceriksiz. Taraftarlarımıza vereceğim müjde her hangi bir kulübün bir defa transfer yasağını erteletme hakkı var. Huzeyfe Durmaz neden bunları yapmamış, bilmez ki, işi değil bu. Eğer bir kaza, bela olmazsa Ocak ayını beklemeden 1 ay içinde transfer yasağını kaldıracağım Allah'ın izniyle... İnşallah bu transfer yasağını kaldırarak bu sezon şampiyonluğa oynamak istiyoruz. Başkanlık nasıl yapılır, kulüp nasıl yönetilir benden öncekiler hepsi görecek.

SİZ SÖZÜNÜZÜ TUTARSANIZ HERKES SİZE DESTEK OLUR

Kızıl kardeşlerin bu kulübe verdiği en büyük zararlardan birisi de maneviyat. Neymiş efendim sayın valimiz bize destek vermiyor, belediye başkanımız, bakanlarımız bize destek vermiyor. Kesinlikle ben buna katılmıyorum. Neden destek olmadıkları da açık. Hepimiz çok iyi biliyoruz. Yaptıkları desteğin boşa gittiklerini görmüşler ve aldıkları desteği de inkar etmişler. Allah'ın izniyle onların Gaziantepspor'la ilgili hiç bir sorunu yoktur. Onlarda Gaziantepspor'un bu şehrin çok güçlü bir markası olduğunu biliyorlar. Bu saatten sonra inşallah onlarda bize destek olacaklar. Ve yine Elyasa denen futbolcuyu Kızıl kardeşler Türkiye'nin gündemine oturttu. 3 tane kulübü birbirlerine düşman ettiler. Gaziantepspor, Gazişehir ve Şanlıurfaspor'u birbirlerine düşman ettiler. Görevimizin başına gelir, gelmez ilk işimiz Elyasa'yı göndermek oldu. İsmi bu kadar şaibeye karışmış bir kişi Gaziantepspor'da sportif direktör de olamaz, futbolcu das.

GAZİANTEPSPOR VE GAZİŞEHİR KARDEŞTİR

Gazişehir ile Gaziantepspor'u düşman etmeye çalıştılar. Bu iki takım kardeş kulüptür. Ama biz abiyiz, onlarda bizim kardeşlerimizdir. Eğer Allah kısmet ederse, iki bakanımız, belediye başkanımız, valimiz ve hatta kısmet olursa Cumhurbaşkanımızla birlikte görüşeceğim. Eğer biz abiysek, biz çoğunu da istemiyoruz, eşit bir şekilde destek istiyoruz. Ve Gaziantepspor Allah'ın izniyle hak ettiği yere gelecektir.

MUSA BAŞ


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
hasan şahin gaziantepspor transfer yasağı cenk tosun


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.