Bu haber 273 kez okundu.

Gaziantep yerel gazete manşetleri

PUSULA

"HDP’YE OY VERİN AK PARTİ’YE VERMEYİN"

Cahit Nakıboğlu ve Taner Nakıboğlu’nun yargılandığı FETÖ davasında, tanık Özgül Avcı’nın ifadeleri dikkat çekti. Avcı, 17/25 Aralık sonrasında, Zirve Üniversitesi’ndeki personel toplantılarında “Oyunuzu Ak Parti’yi vermeyin, gerekirse HDP’ye verin ama Ak Parti’ye vermeyin” diye baskı gördüklerini söyledi. Cahit Nakıboğlu ise ifadesinde kendilerine çift taraflı kumpas kurulduğunu belirtti.

TELGRAF

MUTLU SON

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile ABD’nin Bowling Green Eyalet Üniversitesi arasında Zeugma mozaiklerine ait 12 parçanın Türkiye’ye getirilmesine ilişkin bir protokol imzalandığını belirterek, “İade edilecek mozaikler olmaları gereken yerlere yerleştirilecek. Zeugma Müzesi, müzelerin anası, çingene Kızımız ailesine kavuşmuş olacak” dedi.

HAKİMİYET

"DOLANDIRICILARA ÇARPILMAYIN"

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Uzun, Sosyal Güvenlik Haftası çerçevesinde düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Uzun bir gazetecinin sorusu üzerine, “Emekli vatandaşları promosyon vereceğiz diye kandıranlar olduğu gibi Sosyal Güvenlik ile ilgilide kandırıyorlar. Bir kişi emekliliği hak etmiyorsa, dikkatli olmalılar. Sahtekarlar, ‘seni emekli edeceğiz’ diyerek vatandaşları kandırıyorlar” dedi.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.