Bu haber 617 kez okundu.

Okan’a Brezilya Usulü Kutlama

25. YAŞINI KUTLADI
Ligin bitmesine 3 hafta play-off’u garantileyen, ilk 2’den Süper Lige çıkmak için bu hafta Ankaragücü ile deplasmanda zorlu bir 90 dakika oynayacak olan Gazişehir Gaziantep FK’de moraller yerinde. Morallerin üst seviyede olduğu idmandan sonra, bugün 25’nci yaş günü olan genç futbolcu Okan Derici’ye, takım arkadaşları Brezilya usulü sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptılar. 
ÖZGÜR ÖZKAYA FİTİLİ ATEŞLEDİ
Özgür Özkaya ve Yasin Palaz’ın idman sahasına getirdiği un ve yumurtalar hazırda bekletilirken,  “İyi ki doğdun Okan” sözleriyle bir anda kafasından aşağı boca edilen un ve yumurtalardan şaşkına dönen Okan Derici, bir süre şaşkınlığını gizleyemedi. Özgür Özkaya’nın başlattığı Brezilya usulü kutlamaya, diğer oyuncular da eşlik ederken, "Pasta kesmeyi beklerken kendimi bir anda bu halde bulunca gerçekten ne kadar çok sevildiğimi anladım" diyen Okan, "Gazişehir, tam bir aile ortamı ve burada olmaktan çok mutluyum" diye konuştu.
Megaspor olarak biz de Gazişehir Gaziantep’in başarılı futbolcusu Okan Derici’ye daha nice sağlıklı, başarılı ve uzun yıllar diliyoruz… MUSA BAŞ

Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.