Bu haber 239 kez okundu.

Gaziantep yerel gazete manşetleri

PUSULA

GAZİANTEPLİ OLACAK

Ayalar süren tartışma ve kulislerin ardından Gaziantep Sağlık İl Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Abdulkadir Turgut’un istifasının ardından yeni atanacak müdürün belirlenmesi için kulisler yine, yeniden hareketlendi. Ayalar süren tartışma ve kulislerin ardından Gaziantep Sağlık İl Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Abdulkadir Turgut’un istifasının ardından yeni atanacak müdürün belirlenmesi için kulisler yine, yeniden hareketlendi. İl Müdürlüğü için 6 isim konuşulurken, atamada bu defa yerel siyasetçilerin etkin rol alacakları gelen bilgiler arasında.

TELGRAF

CHP’DEN PROTESTO

CHP tarafından Türkiye genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen OHAL protestoları kapsamında Gaziantep’te de bildiri okunarak, oturma eylemi yapıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Gaziantep milletvekilleri Akif Ekici ve Mehmet Gökdağ’ın da katıldığı oturma eylemine partililer de ilgi gösterdi. 

GAZİANTEP27

SAĞLIKTAKİ YOLSUZLUKLAR GÖRMEZDEN GELİNİYOR

Gaziantep günlerce onu konuştu. İstifasıyla gündem yaratan ve ardından kurumlarda yolsuzluk yapıldığı iddialarında bulunan Gaziantep İl Sağlık Müdürü Abdulkadir Turgut, öyle şeyler söyledi ki, sağlıkta yolsuzluğun ayyuka çıktığını, bunların bilindiğini ama görmezden gelindiğini söyledi. 

HAKİMİYET

ÇOCUĞUNU CEZAEVİNDE DOĞURACAK

Gaziantep'te 9 Nisan Salı gecesinde meydana gelen olayda Şehitkamil ilçesi Cerityeniyapan Mahallesi‘ndeki 2 katlı evde çocukları, eşi ve eşinin annesiyle birlikte yaşayan 23 yaşındaki Özlem K., evin alt katında oturan kaynanası Emine K. ile tartıştıktan sonra üst katta uyuyan 3 yaşındaki kızı Ayşe ile 5 yaşındaki oğlu Mustafa’yı defalarca kez bıçaklayıp, ikinci katın terasından atlayarak intihar girişiminde bulunmuştu. 2 çocuğu da ölen anne Özlem K. ise 10 Nisan Çarşamba günü tedavisinin ardından taburcu olarak cezaevine gönderilmişti.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.