Bu haber 545 kez okundu.

Başkan Konukoğlu: Sonuç ne olursa olsun her zaman sizin arkanızdayız

Başkan Adil Sani Konukoğlu ile birlikte yöneticiler Murat Güneri, Settar Konukoğlu, Yusuf Demsoy ve Sportif Direktör Kemal Aslan ligde kalan dört maç öncesi futbolcuları ve Teknik heyet ile bir araya gelerek şampiyonluktan asla vazgeçmediklerini ve takıma olan güvenlerini bir kez daha dile getirdiler.
 
SONUÇ NE OLURSA OLSUN SİZİN ARKANIZDAYIZ
 
Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu sezonun ikinci yarısında oynanan maçlara bakıldığı zaman lider pozisyonda olduklarının altını çizerek, "Öncelikle Erzurumspor karşılaşmasını bir kaza olarak değerlendiriyorum. Takım olarak neler yapabileceğinizi ligin ikinci yarısında sadece bizlere değil, tüm Türkiye'ye göstermeyi başardınız. Sizler ikinci devrede oynanan 13 karşılaşmanın 10 tanesini kazanarak 30 puan topladınız ve ligin en formda takımısınız. Kalan dört maçımızın önemini söylemeye gerek yoktur ancak sonuç ne olursa olsun bizler her zaman sizin arkanızdayız. 
 
 Konukoğlu sözlerinde şu ifadelere de yer verdi; Şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken, şehir sizlere bu kadar inanmışken, teknik heyet ve futbolcular olarak daha da iyisini yapacağınızdan en ufak şüphemiz yoktur. Biliyorum ki ilk ikiden çıktığımız takdirde, sizlerde en az Gaziantepliler kadar mutlu olacaksınız. Ama kalan dört maçta diğer sonuçlar istediğimiz gibi şekillenmezse bile bu takım play-off'ta kimle, nerede oynarsa oynasın kazanacak güce sahiptir. Yeter ki sizler bu azminizi, inancınızı bir an olsun yitirmeyin. Şampiyonluk için hala dört final maçımız var ve sizler çok çalışarak bu karşılaşmalarınızı da alnınızın akıyla kazanacaksınız. Strese, baskıya ve soru işaretlerinize kafanızda yer vermeyin. Sadece kazanmaya odaklanalım ve sezon sonunda Gaziantep şehrini hak ettiği yere yükseltmenin gururunu hep beraber yaşayalım" ifadelerini kullandı. 

Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.