Bu haber 11695 kez okundu.

Annesinin gözleri önünde önce tekme tokat dövüldü, sonra bıçaklanarak öldürüldü

İddiaya göre, Serdar Köse (26), Şehitkamil ilçesi Zeytinli Mahallesi'nde bulunan bir telefoncuya çalıntı telefon sattı. Telefonun çalıntı olduğunu daha sonra anlayan telefoncu, Serdar Köse'ye ulaştı ve parasını getirip iade etmesini istedi.  Bunun üzerine Serdar Köse annesi ile birlikte yanına aldığı parayla telefoncu dükkanına gelirken telefonun asıl sahipleri tarafından fark edildi. Telefonun sahibi ve yanındaki adamlar, Serdar Köse'yi annesi Selma Köse'nin gözleri önünde dövüp bıçakladı.

Köse, olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Şehitkamil Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Köse yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 

Serdar Köse’nin cenazesi otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Burada otopsisi tamamlanan Köse’nin cenazesi babası Mehmet Köse ile kayınpederi Cuma Kömürcü tarafından alınarak, defnedilmek üzere Yeşilkent Mezarlığı'na götürüldü.

1 YAŞINDA ÇOCUĞU VARDI

Bıçaklanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Serdar Köse’nin yaklaşık 2 yıl önce dünya evine girdiği öğrenildi. Eşi Demet ile hayatını birleştiren Serdar Köse’nin 1 yaşında bir çocuğu olduğu belirtildi. 

İŞTEN ÇIKARTILMIŞ

Gaziantep’te daha önceden bir halı fabrikasında işçi olarak çalışan Köse’nin yaklaşık 2 ay önce işten çıkarıldığı, maddi sıkıntılar yaşadığı, 2 ay boyunca işsiz kaldığı öğrenildi. Köse’nin babası Mehmet Köse, suçluların bir an önce yakalanarak cezalandırılmasını istediğini söyledi. 

"YÜREĞİMİ YAKTILAR" 

Ölen oğlunun cenazesini Gaziantep Adli Tıp Kurumundan alan baba Mehmet Köse, "Benim yüreğimi yaktılar. Oğlumdan geriye torunum kaldı” diye konuştu.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep cinayet Serdar Köse bıçaklama telefoncu gaziantep haberleri


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.