Bu haber 8306 kez okundu.

KADOİL'den bir yenilik daha

Kadoil Emek Şubesi’nde, toplamda 10 farklı temizleme modülüne, tümü yumuşak ve araç boyasına zarar vermeyen fırça setine ve 32 metre uzunluğa sahip kurulu sistem ile, müşterilerin araçları için kusursuz bir temizlik ve parlaklık imkanı sunuluyor.

Saatte ortalama 80 araç yıkayabilen sistem, müşterilerin araç yıkama kuyruğunda bekleme sürelerini 1 dakikaya indirirken her müşterinin taleplerine göre farklı opsiyonlar sunabilmekte. Öncelikle sisteme giren aracın tüm gövdesine köpük uygulayan sistem, sonrasında sırasıyla yüksek basınçlı yıkama, kapı altı ve jantların yıkanması, basınçlı şasi altı yıkama, Evolution tipi genel yıkama, özel cila uygulanması, su kaydırıcı uygulanması ve detaylı kurutma uygulamakta. Tünelin girişindeki ve iç bölümde bulunan LED kemerler ve çıkışında müşteriler hangi hizmetleri aldığını bildiren dijital paneller sayesinde, müşteriye oldukça farklı bir görsel deneyimde yaşatılmış oluyor.

Temperli cam paneller sayesinde araçları temizlenirken tüm aşamaları görebilen müşteriler, Kadoil Petrol’de maceraya katılıyor ve sonucunda mutlu bir şekilde istasyondan ayrılıyorlar.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Kadoil Tünel yıkama sistemi


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.