Bu haber 494 kez okundu.

Gazişehir destan yazmak istiyor

Erkan Sözeri, takımın Futbol Şube Sorumlusu Erhan Özmen ve kulüp yöneticileriyle birlikte Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.
 
Ligi ilk iki sırada tamamlayıp Süper Lig'e çıkmayı hedeflediklerini ifade eden Sözeri, "Gazişehir Gaziantep olarak hedefimiz belli. Hedefe giden yolda emin adımlarla yürüyoruz. Takım olarak şu anda kayıpsız olarak devam ediyoruz. Sistemimize baktığımız zaman da gelişerek devam eden bir oyunumuz var. Oyuncularımızın takım içerisinde etki alanları ve pozisyon alanlarında gayet iyi, çok isteyen, arzulayan ve bu takımın bir parçası olmayı kendine ilke eden bir oyuncu grubumuz var. Bunu da kaybetmemek için çok çalışmaya devam ediyoruz. İlk ikiyi hedeflediğimiz için maç kaybetme şansımız yok. Kayıpsız gitmenin planlarını yapıyoruz” dedi.
 
“LİGİN EN AZ GOL YİYEN TAKIMIYIZ”
 
15 gol ile ligin en az gol yiyen takımı olduklarını belirten Sözeri, “3 maç oynadık 9 gol attık, hiç gol yemedik. Tabii ki bazı pozisyonlar verdik. Bu verdiğimiz pozisyonlarda belki şans bizden yana oldu ama güzel bir laf vardır, ‘Kader, gayrete aşıktır’ diye gayret ederseniz, kaderiniz de güzel olur. O toplar da girmez içeriye. Demek ki çok gayretli benim futbolcularım” diye konuştu.
 
ÖZMEN: “SPORDA DA DESTAN YAZMAK İSTİYORUZ”
 
Gaziantep'te hafta sonları maçların şenlik ve karnaval şeklinde olması gerektiğini ifade eden takımın futbol şube sorumlusu Erhan Özmen ise, "Gaziantep büyük bir kent. Gaziantep ekonomik anlamda Türkiye'nin gözbebeği olan şehirlerimizden birisi, bu kadar zorluğa rağmen ekonomik bir destan yazıyor. Bunu sporda da yaparak Gazişehir'i Spor Toto Süper Lig'e taşıyarak maçları karnaval ve şenlik içerisinde yapmalıyız. Kente gelecek olan büyük takımlarında getireceği ekonomik katkıları Gaziantep hak ediyor" diye konuştu.
 
DEMSOY: “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”
 
Basın toplantısına katılan yöneticilerden Yusuf Demsoy ise birlikte hareket ettikleri sürece başarının kaçınılmaz olduğunu söyledi. Demsoy, “Hem yönetim hem de takım olarak çok iyi bir ekip oluşturduk. Adil Konukoğlu başkanlığında hiçbir sorun ve sıkıntıya meydan vermeden çözüm üreterek yolumuza devam ediyoruz. İnşallah sezon sonunda istediğimiz hedefte oluruz” dedi. (telgraf)

Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.