Bu haber 686 kez okundu.

7. Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı açılıyor

Fuarda, Gaziantep ve ülkemiz ekonomisi için önemli sektörlerden olan penye ve tekstil sektöründeki yeni modeller sergilenecek.

Ortadoğu Fuar Merkezi’nde saat 14.00’de düzenlenecek törenle açılacak fuar, 17 Şubat’a kadar, 10.00-18.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Geçen yıl 120 katılımcı firmanın 250 marka ile katıldığı fuarda bu yıl 140 katılımcı firma 300 marka ile yer alacak.

Fuarda, penye ürünleri, konfeksiyon ürünleri, kumaş, kumaş ürünleri, dikiş makineleri, konfeksiyon yan sanayii ve aksesuarları (etiket, elyaf, lastik, kurdele, tela, vatka, düğme, çıt çıt, perçin, fermuar, pul, payet, boncuk, askı) etiketleme ve desen baskı sistemleri, katlama ve paketleme makineleri, temizleme makineleri, kalite kontrol ve metraj ölçüm makineleri, ütü makine ve presleri, depolama ve askı sistemleri yer alacak.

Başta Gaziantepli firmaların yer alacağı fuara yurtiçinden, Adana, Denizli, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Mersin, yurtdışından ise Japonya, Yunanistan ve Çin’den firmalar katılacak.

Fuara Türkiye’nin yanı sıra, yurt dışından, Suriye, Irak, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuzey Afrika ve Türk Cumhuriyetleri’nden 20 bin dolayında profesyonel ziyaretçi bekleniyor.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep 7. Penye Tekstil ve Teknolojileri Fuarı Gaziantep Sanayi Odası GSO


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.