Bu haber 881 kez okundu.

“İt ürür, kervan yürür”

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatına yönelik terör yandaşlarının sosyal medyadaki propaganda ve tepkilerine, "İt ürür, kervan yürür" atasözüyle cevap verdi. Tayyar'ın paylaşımı, takipçilerinin de beğenisini aldı.
 
Milletvekili Tayyar, sosyal medya hesaplarından Afrin’e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatını eleştirenlere atasözüyle cevap verdi. Milletvekili Tayyar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “PKK, FETÖ gibi terör örgütlerinin yanı sıra bunların devlette, üniversitelerde, belediyelerde, medyada, iş dünyasında, STK'larda yerleşik kripto uzantılarının yiğitlerimize, yiğitlere destek veren vatanseverlere yönelik saldırıları, 'it ürür kervan yürür' önemindedir” ifadelerini kullandı. Tayyar'ın paylaşımı, takipçilerinin de beğenisini aldı.
 
ADİ SUÇLULAR DA YAKALANACAK
 
Tayyar, operasyon ile ilgili bir diğer yorumunda ise, "Afrin operasyonu bir gerçeği daha ortaya çıkardı. Sadece terörden değil aranan birçok adi suçlu da Afrin'de gizleniyormuş. Anlaşılan operasyon bu suçluların adalete teslimi gibi bir hayra da vesile olacak" ifadelerine yer verdi.
kaynak: GAZİANTEPPUSULA.COM

Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.