Bu haber 20695 kez okundu.

Gaziantep'te Kan Donduran Cinayet!

Gaziantep'te 5 gün önce kaybolan ve hayatından endişelenen 18 yaşındaki Mehmet Gücer’in cansız cesedini jandarma buldu. Fabrika işçisinin Burç göleti yakınlarında Kafasına kurşun sıkılarak öldürülmüş olduğu ortaya çıktı.

İddiaya göre Gaziantep’in Cumhuriyet caddesi İstiklal Düğün salonu arkasında  oturan ve bir fabrikada işçi olarak çalışan 18 yaşındaki Mehmet Gücer, 34 KE 8770 plakalı aracı ile 5 gün önce bir bayan arkadaşı ile görüşmek üzere evinden çıktığı ve bir daha dönmemesi üzerine gözü yaşlı annesi Emine Gücer durumu polise bildirmişti.

www.memohaber.com'un  haberine göre, Polis ve jandarma 18 yaşındaki Mehmet Gücer'i heryerde aramaya başlamasının ardından bu gece jandarmaya gelen bir ihbar üzerine Burç göleti yakınlarında bir erkek cesedi ortaya çıktı. Yapılan incelemenin ardından kanları içindeki şahsın kafasına sıkılan kurşunla infaz edildiği ve öldürülen şahsın Mehmet Gücer'e ait olduğu anlaşıldı.

Cinayet olayı ile ilgili jandarmanın geniş çaplı araştırma yaptığı ve cesedi bulunan Mehmet Gücer'in cansız bedeninin otopsi yapılmak üzere Adli tıp kurumuna kaldırıldığı öğrenildi.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.