Bu haber 522 kez okundu.

Gaziantep yerel gazete manşetleri

PUSULA

FUHUŞ UYARISI

MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, geçtiğimiz aylarda Gaziantep gündemini meşgul eden günlük ve haftalık kiralanan stüdyo dairelerin çoğunlukla fuhuş maksadıyla kiralandığını söyledi. Taşdoğan, hal böyle olunca cinsel yolla bulaşan hastalıklarda artış olduğunu belirterek, “Özellikle Şahinbey bölgesinde sayı olarak fazla bulunan bu dairelerin denetimleri bir an önce yapılmalıdır. Günlük ve haftalık kiralama sistemine fuhuşa engel olacak kriterler konulmalıdır.” dedi.

TELGRAF

FUHUŞ İSYANI

MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, yeterli denetimlerin yapılmadığını savunduğu 1+1 dairelerin günlük veya haftalık kiraya verilerek fuhuş yapıldığını iddia etti. Fuhuşa teşvik eden veya kolaylaştırana 2 ile 4 yıl arası hapis cezası verilmesi gerektiğini belirten Taşdoğan, “Yasaları uygulayın” çağrısı yaptı.

EKSPRES

AJANLARIN İLGİ ODAĞIYIZ

MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, düzenlediği basın toplantısında Suriyeli mülteciler ve yabancılar tarafından kurulan dernekleri gündem taşıdı. Taşdoğan, “Kentimizde yabancıların kurduğu 33, Suriyeli mültecilerin kurduğu 230 dernek bulunuyor. Ülkemizde derneklerin denetimleri ile ilgili sıkıntılar var. Gaziantep Valiliği’ni bu konuda uyarmak istiyorum. Gaziantep ajanların ilgisini çeken bir şehir halindedir.  ” diye konuştu.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.