Bu haber 425 kez okundu.

Gaziantep yerel gazete manşetleri

PUSULA

YENİDEN ADAY

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, 2018 yılında yapılacak olan il kongresinde yeniden aday olacağını açıkladı. Özkeçeci adaylık düşüncesini Ak Parti Genel Merkezi ile de paylaştığını genel merkezinde adaylığa onay verdiğini söyledi. Özkeçeci, “İl Kongresi ne zaman yapılacak bilmiyorum. Yapılacak olan kongrede yeniden il başkanlığı için adayım. Adaylığım konusunda şu an için söyleyeceklerim bundan ibarettir” dedi.

GAZİANTEP27

"İÇİMİZDE HAİNLER VAR"

Ak Parti Şehitkamil ilçe başkanlığını 3.5 yıldır sürdüren Halil Uğur, önümüzdeki kongrede aday olmayacak.A+A-Kimseye kırgın ve küskün olmadığını, davanın emrinde olduğunu, bunun bir bayrak değişimi olduğunu söyleyen Halil Uğur, 'Gezi olaylarına katıldı' yönündeki iddialarla ilgili de ilk kez konuştu. Uğur, "İçimizdeki hainler, partimize zarar vermek isteyen hainlerin yapmaya çalıştığı bir oyun. Günahımı alıyorlar ben onları Allah'a havale ediyorum" dedi.

EKSPRES

"SİYASİ SUİKASTÇILARIN PEŞİNDEYİM"

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile ilgili olarak ortaya atılan iddiaları değerlendiren Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, “Genel Merkezimizin, Sayın Şahin’in arkasında olduğunu altını çizerek söylüyorum. Bu asılsız haberler sahiplerine geri dönecektir. Asılsız iftiracıların, siyasi suikastçıların bende peşindeyim. Sayın Şahin görevinin başında” diye konuştu.

HABER

FETÖ İMAMINI SAKLIYORLAR

Ak Parti Milletvekili Şamil Tayyar, ABD ile yaşanan vize kriziyle ilgili şok açıklamalarda bulundu. Tayyar, “ABD, FETÖnün Konsolosluk İmamı N.M.C'yi 4 gündür Konsoloslukta saklıyor. Gözaltına alınan S.C ve K.İ.C konsolosluk imamının eşi ve kızı. ABD ise resmen terörün hamisidir” dedi.

 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.