Bu haber 15063 kez okundu.

Şahin, suç duyurusunda bulunacak

Fatma Şahin’in meclis konuşmasının satır başları:

*Üzerimizden algı operasyonu yapılıyor. Bu kişiler algı operasyonuyla şehrin kaderiyle oynuyor. Ben Mevlana’nın bir sözünü çok beğeniyorum. Mevalana ne diyor, ‘Karanlıkla mücadele etmenin yolu aydınlıkları çoğaltmak.’

*Bize kötülüğe kötülükle cevap vermek yakışmaz. Ne bana yakışır ne de partime yakışır.  Konu hakkında gerekli suç duyurusunda bulunacağım.

*Bu mecliste 4 yıldır çok önemli kararlar alıyoruz.

*Olağanüstü meclis toplantıları yaptık bunu hep bir arada yaptık. Hiçbir zaman ayrım yapmadık.  Her zaman ortak kararlar aldık. Ak Parti içinde, Ankara içinde Gaziantep çok önemli. Her zaman bizim çalışmalarımızı Türkiye’ye ve bölgeye örnek gösteriyorlar.

*Bizim eksiğimiz ve hatamız varsda söyleyin düzeltelim ama dedikodu yaparak, yalana başvurarak bu iş olmaz. Bazı kesimler sosyal medya üzerinden kirli algı operasyonu yapıyor. 

*Konu hakkında genel merkez anında bana dönüş yaptı ve yanındayız mesajı verdi.  Ben Ak Parti’nin de belediye başkanıyım. Bunu kimse unutmasın.

*Buradan herkese çağrım safları sıklaştıralım. Fitneyi, dedikoduyu, yalanı aramıza almayalım. Ne olursa olsun dedikoduya, yalana itibar etmeyin.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.