Bu haber 2617 kez okundu.

Anka'da bayramlaşma

Özel Gaziantep Anka Hastanesi’nde düzenlenen bayramlaşma töreni hastane yönetimi, doktorlar ve sağlık çalışanlarının katılımı ile gerçekleşti. Hastane lobisinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde, Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynal Abidin Kaplan, Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdür Uzman Dr. Cengiz Bayram ve Yönetim Kurulu üyesi Ali İhsan Sofuoğlu hastanede görev yapan hekim ve hastane çalışanlarının, bayramını kutladılar.

Bayramların milli birlik ve beraberliğimizi simgeleyen ortak değerlerimizin başında geldiğini vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Zeynal Abidin Kaplan, “Karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma duygularını pekiştiren bayramların tüm İslam alemine huzur, mutluluk ve hastalarımıza şifa getirmesini diliyorum. Hastane yönetimi olarak bu anlamlı günlerde hastalarımızın yanında olarak, onlara moral vermeye çalışıyoruz. Hepsinin bir an önce şifa bulması ve bayram sevincini aileleri ile birlikte yaşamalarını diliyoruz” dedi. Bayramların, insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran, toplumsal dayanışmanın ön plana çıktığı özel günler olduğunu vurgulayan Dr. Cengiz Bayram ise, “Hastanemizde yatan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. İnşallah en kısa zamanda sağlıklarına kavuşurlar. Ve bir dahaki bayramı aileleri ile huzur içerisinde geçirirler. Hastaların şifa bulması için gece gündüz demeden fedakarca çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarının da bayramını kutluyor, onlara gönülden teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

İnsan sağlığını kutsal sayan bir anlayışla, her şartta fedakarca ve özveri ile hizmet vermek için çaba sarf ettiklerini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Sofuoğlu da, bu uğurda gerekirse kendi canlarını bile hiçe sayarak, şifa dağıtan sağlık çalışanları ve değerli halkımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum" diye konuştu.

Hastane yöneticileri, daha sonra hekimlerle birlikte hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, onların bayramlarını kutlayıp, acil şifalar dilediler. Hasta ve hasta yakınları ise bayram ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Özel Gaziantep Anka Hastanesi


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.