Bu haber 640 kez okundu.

Gaziantep yerel gazete manşetleri

PUSULA

RAHAT OLUN

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün, Gaziantep’te sanayicilerle buluşmasında çok önemli mesajlar verdi. “Rahat olun, hukuken kimseye haksızlık yapılmayacak” diyen Gül, sanayicilerden yatırım, ihracat ve istihdam istedi. Gül, “Haksız yere, huksuzca bir sıkıntınız olursa bana ulaşın” diyerek, sanayicilerin yüreğine adeta su serpti.

TELGRAF

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ

GASKİ’nin Hacibaba Su Tesisleri içerisinde yaptırdığı ve Türkiye’nin en büyük ‘Kalite Kontrol Laboratuarı’ konumunda olan laboratuar yapılan tören ile hizmete girdi.

GAZİANTEP27

BAKANLAR İŞ BAŞINDA

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep çıkarması yaptı. Bakanlar İki ayrı program ve iki ayrı ilçeye giderek, çalışmaları yerinde inceledi, esnafla buluştu.

EKSPRES

ZAMLAR ESNAFI DA VURUYOR

Rekolte düşüklüğü nedeniyle aşırı artan antepfıstığı fiyatları vatandaş kadar, esnafın da canını sıkıyor. Esnaf, zamlarla birlikte satışların düştüğünü belirterek, “’Yaş ben fıstığı 11 TL idi, 25 TL oldu. Yaş boz 6 buçuk TL idi, 16 TL oldu. Kırmızı Antep fıstığının kilosu 25 TL’ye çıktı. Baklavada kullanılan taze fıstığın kilogram fiyatı 120 TL’ye kadar çıktı.  Bu zamlar vatandaş ile birlikte bizim satışlarımızı da kötü etkiledi.’’ Şeklinde konuşuyor.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.