Bu haber 9266 kez okundu.

Ameliyat oldu, karnında makas unutuldu!

MEGA ÖZEL HABER İddiaya göre, Emel Bingöl (38), karın gerdirme operasyonu yaptırmak için Almanya’dan Gaziantep’e geldi. 3 Şubat 2017’de ameliyat olan 2 çocuk annesi Bingöl, bir gün sonra taburcu oldu. Operasyondan sonra Almanya’ya dönen Bingöl, karnının sol tarafındaki şişliğin geçmediğini fark etti. Hareket etmekte de zorlanan Bingöl, ameliyatı yapan Op. Dr. N.G. ile yeniden iletişime geçti. Bingöl’ün doktordan aldığı yanıt ‘normal bir durum, sabredin, geçer’ oldu.

HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

Aylar geçmesine rağmen durumu daha da kötüye giden Emel Bingöl, daha fazla dayanamadı ve Almanya’daki bir hastaneye gitti. Gaziantep’te geçirdiği ameliyat sırasında karnında makas kaldığı burada ortaya çıktı. Büyük şok yaşayan Bingöl, Gaziantep’teki doktoru N.G.’ye ulaştı. Doktorunun isteği üzerine Gaziantep’e gelen Bingöl, ameliyat olduğu hastaneye gidip operasyonu yapan doktor ve hemşirelerle görüştü. Doktor ile hemşirelerin birbirini suçladığını gören kadın, bir tanıdığının tavsiyesi üzerine Şanlıurfa’daki özel bir hastaneye gitti.

27 Temmuz günü Şanlıurfa'da ameliyat olan Emel Bingöl’un karnındaki makas çıkarıldı.

HASTANEYE DE DOKTORA DA DAVA AÇTI

Yaşadıklarını Gaziantep Mega Haber’e anlatan Emel Bingöl, geçirdiği ameliyattan sonra hayatının kabusa döndüğünü, işini kaybettiğini, ailesi ile ilgilenemediğini söyledi.

Aylarca karnında makasla yaşadığını iddia eden Emel Bingöl, hem hastaneye hem de ameliyatı yapan doktora dava açtığını söyledi.

DOKTOR: İDDİALAR DOĞRU DEĞİL

Ameliyatı yapan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. N.G. ise iddiaları yalanladı. Emel Bingöl’ün kendisini ve hastaneyi karalamak için asılsız iddialarda bulunduğunu savunan doktor N.G., hukuki sürecin devam ettiğini söyledi.

Tacettin BORAN


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep hatem makas karnında makas makaslı kadın emel bingöl estetik ameliyat doktor şanlıurfa


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.