Bu haber 8045 kez okundu.

Kadınlar hamamında hırsızlık iddiası!

MEGA ÖZEL HABER - Olay, dün akşam saatlerinde Gaziantep’in Şahinbey İlçesi Karataş Mahallesi’nde bulunan Oska Bay Bayan Aqupark Sauna Türk Hamamı Spa Merkezi’nde yaşandı. 30 kişilik  grup, gelin hamamı yapmak için kapalı yüzme havuzuna gitti. İddiaya göre, bir süre sonra toparlanıp gitmeye hazırlanan gruptaki bazı kadınların paralarının ve eşyalarının çalındığı fark edildi. Yüklü miktarda para çalındığını iddia eden kadınlar, durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa süreli arbedenin yaşandığı yere gelen polis, olayla ilgili inceleme ve soruşturma başlattı.

“ZARARIMIZ ÇOK“

Yurtdışından gelen misafirlerinin bu olaydan dolayı mağdur olduğunu söyleyen Dilek Ç., “Gelin hamamı yaptık, toplamda 30 kişiydik. Yurtdışından gelen misafirimizin çantalarından cüzdanları çalındı. Hamamda bizim aileden başka ailelerde vardı. Sadece bizim misafirlerimizin çantası çalındı. Bunu personellerden başkası yapmadı. Zararımız çok. Şiddetle kınıyorum. Kapalı dolaplar nasıl zorlamadan kolay bir şekilde açıldı. Oradaki çalışanlar ödeme yaparken para olan cüzdanları takip etti” dedi.

İDDİAYA YALANLAMA

Oska Bay Bayan Aqupark Sauna Türk Hamamı Spa Merkezi yetkileri, hırsızlık iddialarını yalanladı. Hamama gelen kadınların kendilerine iftira attığını savunan yetkili, “Personelimiz böyle bir şey yapmaz. Tamamen iftira atıyorlar. Ayrıca zaten özel eşyanızı ve paranızı ortalıkta bırakmayın diye uyarıyoruz. Eşyalarını dolaplara koymamış olabilirler. Çünkü bizim dolaplarımız, kapı kilidi ile kilitleniyor. Oradan bir şeyler çalınması imkansız” dedi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Tacettin BORAN


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep oska hamam hırsızlık bayanlar hamamı haberler gaziantep haberleri karataş mega haber


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.