Bu haber 2910 kez okundu.

Elektrikleri kesilen Gaziantepspor tesislerini meşalelerle aydınlattılar

Ultras hoşgör grubu adına bir açıklama yapan Burak Şahan aşağıdaki ifadeleri kullanarak Gaziantep halkına seslendi

SON GÜNLERDE TAKIMIMIZIN ÜZERİNDE ÇEŞİTLİ OYUNLAR VE KOMPLOLAR DÖNDÜRÜLDÜĞÜ AÇIKÇA ORTADIR GAZİANTEPSPORUN KÜME DÜŞMESİNDEN BERİ BAŞLAYAN BU KOMPLOLAR SON OLARAK SEÇİMİN ERTELENMESİ VE TESİSLERİN ELEKTRİKLERİNİN KESİLMESİ İLE BİR KEZ DAHA GÜN YÜZÜNE ÇIKMIŞTIR. LİGİN BAŞLAMASINA 10 GÜN KADAR BİR SÜRE KALMASINA RAĞMEN HENÜZ SADECE 2-3 FUTBOLCU OLMASI VE HALİ HAZIRDA BİR YÖNETİMİN BULUNMAMASI BİZLERİ DERİN DÜŞÜNCELERE SEVK ETMEKTEDİR . BUNUNLA BERABER YANGINDAN MAL KAÇIRIRMIŞ GİBİ SERKAN BAKAN, DOĞANAY KILIÇ,ORKAN ÇINAR VE NABİL GHİLASIN YOK PAHASINA SATILMASI KULÜBÜN ÜZERİNDEKİ KOMPLOLARIN NE KADAR CİDDİ BİR HAL ALDIĞININ KANITIDIR.

KONU GAZİŞEHİR OLUNCA TEK VÜCUT OLAN GAZİANTEPLİ SİYASİLER VE İŞADAMLARININ GAZİANTEPSPORA NEDEN SAHİP ÇIKMADIĞI İSE BİR DİĞER MERAK KONUSUDUR BU TAKIMIN 48 YILLIK MAZİSİYLE BU ŞEHRİN EN ÖNEMLİ MARKA DEĞERİ OLDUĞU GERÇEĞİ NEDEN KABUL EDİLMEMEKTEDİR BU TAKIMA NEDEN ÜVEY EVLAT MUAMELESİ YAPILMAKTADIR BU DA ŞEHRİN BÜYÜKLERİNİN CEVAPLAMASI GEREKEN SORULARDAN SADECE BİRKAÇIDIR.

 

BİR DÖNEM AVRUPADA FIRTINALAR ESTİREN LİGDE ŞAMPİYONLUK HEDEFLEYEN BU TAKIM NASIL BU KADAR ACİZ DURUMA DÜŞÜRÜLÜŞTÜR. BURDAN TÜM GAZİANTEP HALKINA ÇAĞRIMIZDIR BU TAKIMIN ŞEHRİN GURURU VE BİRİNCİ TAKIMI OLDUĞU GERÇEĞİ TÜM ŞEHİR BÜYÜKLERİNE HATIRLATILMALIDIR BU İŞ TÜM GAZİANTEPLİLERİN ONUR MÜCADELESİ HALİNE GETİRİLMELİDİR BABALARIMIZIN DEDELERİMİZİN EMANETİ OLAN BU TAKIM TEKRARDAN EL BİRLİĞİYLE AYAĞA KALDIRILMALIDIR. KONUŞMAMA BURADA SON VERİP TÜM GAZİANTEPLİLERİ GAZİANTEPSPORA SAHİP ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM. NE MUTLU GAZİANTEPLİYİM NE MUTLU GAZİANTEPSPORLUYUM DİYENE...


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantepspor elektrik tesisler meşale hoşgör ultras taraftar


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.