Bu haber 9655 kez okundu.

Anka Ailesinin Mutlu Günü

Düğün törenine Ağdağ ve Ünverdi aileleri, Özel Gaziantep Anka Hastanesi yönetici, doktor ve çalışanları, Öz Kaplan Halı çalışanları ile çok sayıda seçkin davetli katıldı. Davetlilerin alkışları eşliğinde salona giren mutlu çiftin nikahını Şehitkamil Nikah Memuru Muhsin Çeliker kıyarken, nikah şahitliklerini Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynal Abidin Kaplan, Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Sofuoğlu ile Ahmet Metin Kaysı, Gönül Çakı yaptı.

Genç çiftin nikahını kıyan nikah memuru Çeliker, evlilik cüzdanını güzel geline vererek, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Nikahın ardından Yaşar ve Pınar Ağdağ çifti ilk danslarını gerçekleştirdi. Ağdağ çiftinin ilk dansının ardından piste çıkan konuklar, masal gibi düğünde geç saatlere kadar eğlendi.Genç çift, düğüne katılan davetlilerden nikah davetiyesinde bulunan çam ağacı tohumlarını dikmelerini istedi. Gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak için herkesin duyarlı olması gerektiğini dile getiren Yaşar Ağdağ,” Evliliğimizin çam ağacı gibi sağlam ve dayanıklı olmasını diliyorum” dedi  


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.