Bu haber 3959 kez okundu.

TEKNOLOJİ BULUŞMALARI GAZİANTEP’TE

Gün geçtikçe sahnesi ve destekçileri genişleyen ve iş dünyasının teknolojik gereksinimlerini masaya yatıran, gündem yaratan teknolojik girişimciliğin farkındalığını yaratan, KOBİ'ler ve Girişimcilerin yoğun ilgisini çeken buluşmalar Gaziantep Sanayi Odası ile Gaziantep Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleşecek. Teknolojinin ve internet tabanlı iş modellerinin öne çıktığı sunumlarda, girişimcilik, eticaret ve iletişim teknolojilerindeki yenilikler sahnede olacak. Bu özel güne girişim odaklı KOBİ’ler davet edildi.25 Mayıs 2017 Perşembe günü saat 12:00 Gaziantep Teymur Continental Otel’de gerçekleşecek olan etkinlikte 22 konuşmacı yer alacak.

Son zamanların en yoğun ve ilgi çekici konferans zincirinin konuşmacıları arasında ise sektörün en önemli isimleri yer alıyor.

SefaMerve.com CEO’su Mehmet Metin Okur, Turkcell Direktörü Serdar Tarhan, Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli, FIT CEO’su Koray Gültekin Bahar, Hepsiburada Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan, Ayen Software CEO’su Enis Arslanoğlu, Dijital Dönüşüm Uzmanı Murat Erdör gibi sektöre yön veren duayenler bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar.

 “Türkiye Teknoloji Buluşmaları”nın Ana Sponsoru bu yılda Turkcell olurken, Hepsiburada platin sponsor oldu. TEB, Sefamerve.com, Ticimax Eticaret Sistemleri, FIT Solutions, DoraBase, Ayen Software, Hepsipay, Pegasus Havayolları, YOLO,  Kariyer.net, Milliyet.com.tr, Fotometrik360, Pepakura Digital, AjansTR, YOLO, CYF Fuarcılık ve dijitalyol.com ise diğer sponsor firmalardan bazıları. Endeavour tarafından da desteklenen etkinlikler zinciri, bu yıl TOBB himayesinde gerçekleşiyor.Bu kapsamda işine teknolojinin gücünü entegre etmek isteyen her girişim ruhlu işletme temsilcileri konferansa davetli. 

Programa katılmak isteyenler, http://www.teknolojibulusmalari.com/ adresinden ücretsiz kayıt yaptırabilecekler


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.