Bu haber 822 kez okundu.

GTO'dan eski başkan Aslan'a onur ödülü

Gaziantep Ticaret Odası Mart ayı genişletilmiş Meclis Toplantısı, Meslek Komite ve disiplin kurulu üyelerinin de katılımıyla yapıldı. Meclis Başkanı Settar Konukoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 21 yıl Oda Yönetim Kurulu başkanlığı yapan Mehmet Aslan’a Onur Ödülü verildi. Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, eski Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Gaziantep’in bugünkü noktaya gelmesinde GTO’nun önemli katkıları olduğunu vurgulayan GTO başkanları “ GTO, misyonu, vizyonu ve hedefleri doğrultusunda Gaziantep için belirlenen hedeflere bundan önce olduğu gibi bundan sonra da öncülük yapmaya devam edecektir. Aslan odanın bu vizyon ve hedeflerinin gerçekleştirilmesinde büyük bir özveri ile çalışmış ve çok önemli başarılara imza atmıştır. Bu çalışmalarından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Gaziantep’in gelişiminde birlik, beraberlik ve ortak akıl çok önemlidir. GTO, Gaziantep’in yararına olan her alanda üzerine düşeni yapmaya devam edecektir.” şeklinde konuştular.

GTO, Gaziantep’te birlik ve beraberliğin çimentosudur

GTO eski Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, meclis ve meslek üyelerine yönelik yaptığı konuşmada, Gaziantep Ticaret Odasının Yönetim Kurulu, Meclis Başkanlık Divanı, Meclisi, komitesi, üyeleri ve personeli ile Gaziantep’te birlik ve beraberliğin tesis edilmesinde ilk adımı atan ve diğer kurumlara önderlik yapan, ilklere öncüsü bir kuruluş olduğunu söyledi.

Gaziantep’in sanayi ve ticaretin yanında eğitim, sağlık, kültür, sanatın yanında birçok alanda gelişimine GTO’nun önemli katkıları bulunduğunu dile getiren Aslan, bundan sonraki süreçte de Gaziantep Ticaret Odasının Gaziantep’in ve ülkenin yararına olan her şeye öncülük edeceğine ve geçmişte olduğu gibi gelecekte de ilkleri gerçekleştireceğine inandığını ifade etti. 

Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, gündemdeki konular, yürüten projelerde atılan adımlar ile ekonomik gelişmeleri değerlendirerek, Odanın faaliyetleriyle ilgili olarak meclis, meslek komite ve disiplin kurulu üyelerini bilgi verdi. 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep GTO Gaziantep Ticaret Odası Mehmet Aslan


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.