Bu haber 663 kez okundu.

Gazeteler bugün ne yazdı?

PUSULA

ŞOK İDDİA

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan bazı dosyaların sümenaltı edildiğini iddia eden Tayyar, “Cumhurbaşkanına hakaret eden GAÜN Rektör Yardımcısı hakkında suç duyurusunda bulundum.Eğer bu dosya sümenaltı edilirse Cumhuriyet Başsavcılığı da benim hedefimdedir” dedi. Tayyar, sümenaltı edilen bazı dosyalarla ilgili HSYK’ya şikayetçi olacağına da vurguladı.

TELGRAF

JETTA'NIN SIRRI

Polise yapılan saldırının detayları yavaş yavaş ortaya çıkarken polisin içinde 2 kişinin olduğu JETTA model araçta yaptığı aramada ortaya çıkanlar ve aracın geçmişi kafaları karıştırdı.

HAKİMİYET

MUTFAKTA YANGIN VAR

Ülke genelinde etkili olan soğuk ve kar yağışlı havanın da etkisiyle sebze ve meyve fiyatları Aralık ayına göre Ocak ayında hızla yükseldi. Dolardaki artışa paralel olarak meyve ve sebze fiyatları da cep yakmaya başladı. Dolardaki yükselişle birlikte meyve ve sebzelerde yaşanan fiyat artışı etiketlere çabuk yansıdı. Yüksek fiyat nedeniyle bazı ürünlerin satışı durunca, halk pazarları ve manavlar eski satışları arar hale geldi.

EKSPRES

MİSAFİR ÖĞRENCİ İSTEMİYORUZ

Şehitkamil Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Dülükbaba İlkokulu’nun kalabalık nüfusu sağlık sıkıntıları yaratmaya başladı. Tuvaletlerin kullanılmaz hale geldiği okulda, hijyenden uzak bir ortamda eğitim öğretim gören öğrenciler, salgın hastalığı tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Veliler ise, "Okulumuza misafir öğrenci istemiyoruz" diyerek tepki gösterdi.

 

 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.