Bu haber 570 kez okundu.

Gazeteler bugün ne yazdı?

PUSULA

BAŞARAMAYACAKSINIZ

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik hain plan, teröristlerin elinde patladı. Silahlı saldırgan emniyete giremeden öldürüldü. Kaçan 2. terörist her yerde aranıyor.

TELGRAF

BAŞARAMAYACAKLAR

Gaziantep’te dün öğleden sonra olağanüstü hareketli saatler yaşadı. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nün araç giriş nizamiyesinde polise silahlı saldırı düzenlendi. Bir polis hafif şekilde yaralanırken saldırgan olay yerinde vurularak öldürüldü.

EKSPRES

HUZURA HASRET KALDIK

Gaziantep yeni bir terör olayı ile sarsıldı. Teröristler Emniyet Müdürlüğü’ne saldırdı. Saldırıda bulunan 2 hainden 1’i emniyet ekiplerince etkisiz hale getirilirken, 1 polisimiz de yaralandı.

GAZİANTEP27

İŞTE O RUH

Ancak bu saldırıda en dikkat çekici olay, polisiyle vatandaşıyla bu saldırıya ortak tavır koyması oldu. Polisimizin anında müdahalesiyle birlikte harekete geçerek saldırganın birisini etkisiz hale getirmesi, diğerini ise kaçtığı yerden bulup çıkartması büyük takdir topladı. İzmir saldırısıyla birlikte yaşanan o ruhun Gaziantep'te sürdürülmesi, teröre izin verilmeyeceği, göz açtırılmayacağı mesajını oluşturdu.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.