Bu haber 1186 kez okundu.

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ  KUTLU OLSUN

Değerli Basın Mensupları,

Cumhuriyetimizin ilanından beri ülkemizde hak ve hürriyetlerin geliştirilmesi konusunda çok önemli mesafeler kat edildi. Aziz milletimizin hürriyet ve demokrasiye olan sevdasının büyüklüğüne bütün insanlık şahittir. 

Bu sevdanın bir gereği olarak gösterdiğimiz yüksek azim ve kararlılık dolu milli irade ve demokrasi mücadelemiz, en son 15 Temmuz 2016 tarihinde tekrar tecelli etmiştir.

Her yaştan ve her kesimden milletçe ortaya koyduğumuz bu ruhun, demokrasi ve hürriyet mücadelesinde geride kalmış bütün mazlumlara rehber olacağına inanıyorum.

Bu hain teşebbüs sırasında milletimizin kahramanlık dolu mücadelesini;  bu vatanın, milli irade ve demokrasimizin hiçbir baskı ve tehdide boyun eğmeyeceğini, bütün dünyaya ilan eden basınımızın o milli duruşu da örnektir.

Cumhuriyetimizin sonsuza dek sürecek medeniyet yolculuğunda, gücünü aziz milletimizin o pak vicdanından alan basınımızın, yine milletin hür ve gür sesi olarak, ilkeli, evrensel değerlere saygılı, objektif ve tarafsız bir kamu hizmeti vermeye devam edeceğine inancımız tamdır.

Basınımızın taşıdığı bu vasıfları devam ettirerek, objektif habercilik anlayışını özgürce icra edebilmesi için, basın mensuplarımıza uygun çalışma ortamı sağlanarak, mali ve sosyal hakları en güzel şekilde temin edilmelidir.İlimizin huzur, barış ve esenliğine duyarlı yaklaşımları nedeniyle bütün basın-yayın kuruluşlarımıza ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde, ilimizde görev faaliyet gösteren basın-yayın kuruluşlarımızın, mevsim ve mesai şartları gözetmeksizin, büyük bir gayret ve özveriyle haber ajansları, gazete, dergi, televizyon ve radyolarda çalışan bütün gazetecilerimizin bu özel günlerini can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz Kutlu Olsun. 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.