Bu haber 1382 kez okundu.

Şamil Tayyar: İncirlik kapatılmalı

Sosyal medyadan gündem değerlendirmesi de yapan Tayyar, “İncirlik kapatılmalı. Reisimizi gözümüz gibi korumalıyız” dedi.

Yoğun TBMM çalışmalarından fırsat bulan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, seçim bölgesinde vatandaşlar ve partililerle buluştu.

Ak Parti Şehitkamil teşkilatında mahalle temsilcileri, muhtarlar ve parti yöneticileri bir araya geldi. Şamil Tayyar’ın yanı sıra, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ile çok sayıda partilinin de hazır bulunduğu toplantıda, gündeme dair gelişmeler ve referandum süreci konuşuldu. Tayyar, partililerden referanduma hazır olmalarını istedi.

Fırat Kalkanı kahramanlarına el işi örgü

Toplantının devamında, Ak Partili kadınların Fırat Kalkanı Harekatında yer alan kahraman Türk askerleri için elleriyle ördükleri kazaklar, Tayyar’ın ilgisini çekti. Tayyar, kahraman askerlerimiz adına, Şehitkamil kadın kolları teşkilatına teşekkür etti.

ABD ile ilişkiler dondurulmalı

Tayyar, gündeme dair sosyal medyadan da önemli mesajlar verdi. Twitter’den gündem değerlendirmesi yapan Tayyar, İncirlik üssünün kapatılması, ABD ile tüm ilişkilerin dondurulmasını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gözümüz gibi korunmasına vurgu yaptı. Tayyar, “DEAŞ, PKK ve FETÖ hamisi Obama yönetimi raydan çıktı, görevi devredene kadar ABD ile tüm ilişkiler dondurulmalı, İncirlik kapatılmalıdır. ABD ile ilişkiler askıya alınırken başta TSK olmak üzere devletteki tüm işbirlikçileri ihraç edilmeli, Reisi gözümüz gibi korumalıyız”dedi. (Pusula)


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Şamil Tayyar


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.