Bu haber 6038 kez okundu.

Ak Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanlığı için 3 isim...

Yılın son günlerinde, Semih Avcı’nın görevden alınmasıyla büyük bir şokun yaşandığı Ak Parti Gaziantep Teşkilatı'nda, yeni Gençlik Kolları Başkanı'nın kim olacağı belirsizliğini koruyor. Bazı isimler ön plana çıksa da, son kararı önce milletvekilleri, sonra da genel merkez verecek.

KULİSLER HAREKETLENDİ

Edinilen bilgiye göre; Gençlik Kolları Başkanlığı için yoğun kulis faaliyetleri göze çarpıyor. Mevcut yürütmede olan bazı isimler ile teşkilat içerisinden başkanlık için harekete geçen partililer var. Genel merkeze kadar gidip başkanlık için kulis yapanların olduğu öğrenilirken, 10 gün içerisinde yeni atamanın olması bekleniyor.

MİLLETVEKİLLERİ 3 İSİM BİLDİRECEK

Ak Parti Gaziantep milletvekillerinin, Gençlik Kolları’na atanacak yeni başkan sürecini yakından takip ettikleri öğrenildi. Milletvekillerinin, hafta içerisinde bir araya gelerek, bu konuyu masaya yatıracakları ifade edildi. Vekillerin, 3 isim üzerinde uzlaşı sağlamasının ardından, karar genel merkeze bildirilecek. Genel merkez de, ismi bildirilen adaylarla mülakat yaparak, son sözü teşkilat başkanına bırakacak.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Semih Avcı


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.