Bu haber 25623 kez okundu.

Gaziantep'te liseli kavgası! 30 polis zor ayırdı

Gaziantep’te aralarında yaklaşık 900 metre mesafe bulunan iki ayrı lisenin öğrencileri, lokantada ‘yan bakma’ mevzusundan tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine öğrenciler birbirlerine girdi. Okul idare ve öğretmenlerin müdahalesine rağmen öğrencilerin sakinleştirilememesi üzerine polisten yardım istendi. Olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Okul ve çevresindeki ara sokakları da tutan polis, ortamı yatıştırdı. Ara sokaklarda sık sık öğrencilerin sözlü tartışmaya girmesi üzerine bu kez tüm öğrenciler, okulların içerisine alındı. Dışarıda kalan öğrencilerin sözlü sataşma ve tartışmalara devam etmesi üzerine iki okul öğrencilerinin de erken tahliye edilmesi kararı alındı. İki okulun öğrencileri sırayla tahliye edildi.
Tahliye esnasında çıkan tartışmalar nedeniyle polis ve öğrenciler arasında zaman zaman kovalamaca yaşandı.
 
 
Bu arada olaylar nedeniyle bölgeye 2 adet ambulans sevk edildi. Okul çalışanları ise olaylarda bir öğrencinin tornavida ile yaralandığını ve bazı öğretmenlerin park halindeki araçlarının camlarının kırıldığını ileri sürdü.
 
 
Öte yandan yaralanan öğrenci hastaneye kaldırıldı.

Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep lise kavga öğrenci son dakika Gaziantep haber 19 Mayıs Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ömer Özmimar Erkek Anadolu Lisesi


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.