Bu haber 5095 kez okundu.

ICONOVA’nın anahtarı Mehmet Şimşek’te

ICONOVA Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Acar ve Esat Şireci, standı ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’e Gaziantep’in ve bölgenin en prestijli projesi hakkında detaylı bilgiler verdi. ICONOVA’nın reklam yüzü Ezgi Avcı da eşsiz mimari projesi, malzeme kalitesi, yapı teknolojisi ve zengin sosyal yaşam alanlarıyla adından sıkça söz ettiren ICONOVA’nın sembolik anahtarını Mehmet Şimşek’e takdim etti. Projeyi yakından takip ettiğini söyleyen Şimşek, yapımı hızla devam eden ve Aralık 2017’de yaşamın başlayacağı projenin Gaziantep’e ayrı bir vizyon katacağına inandığını söyledi. Şimşek ile birlikte Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Emniyet Müdürü Erhan Gülveren ve GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu da standa konuk olun isimler arasında yer aldı.

EZGİ AVCI ZİYARETÇİLERLE BULUŞTU

Bu arada, Empati Alışveriş Şenliği’ne katılan davetliler, ICONOVA standında Ezgi Avcı sürpriziyle karşılaştı. ICONOVA’nın marka elçisi olan başarılı spiker ve dizi oyuncusu Ezgi Avcı, standa gelen ziyaretçilerle uzun uzun sohbet etti. ICONOVA’nın sadece binalardan oluşan bir proje olmadığını, tüm detayları düşünülmüş, başlı başına bir yaşam merkezi olduğunu belirten Ezgi Avcı, kendisinin de bu projenin içerisinde yer almaktan son derece mutlu olduğunu ifade etti. 

Ezgi Avcı, Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Zeynep Konukoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile de sohbet ederek, böyle bir organizasyona imza attıkları için tebrik etti.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.