Bu haber 3897 kez okundu.

Prof. Dr. Zeynel Beyhan Anka Hastanesinde

Merveşehir bölgesinde hizmete giren ve sadece bulunduğu bölgenin değil, çevre illerinde sağlık alanında ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahip özel Anka Hastanesi, hekim kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Son olarak Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Zeynel Beyhan da Anka Hastanesi’nin kadrosuna dahil oldu. Amerika, Avrupa ve Türkiye Endokrinoloji Dernekleri üyesi olan Prof. Dr. Zeynel Beyhan, Özel Anka Hastanesinde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı olarak hasta kabulüne başladı. 

Zeynel Beyhan kimdir

Prof. Dr. Zeynel Beyhan, 1976 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1984'de iç hastalıkları uzmanı, 1988'de de endokrinoloji uzmanı oldu. 1991 yılında Doçent, 2003 yılında Profesör unvanı aldı. 2008 yılında kendi isteğiyle GATA'daki öğretim üyeliğinden ayrılıp Gaziantep'te bir süre serbest hekimlik yaptı.

Hastane yönetimi, Zeynel Beyhan'a başarılar dileyerek,Özel Anka Hastanesinin Endokrinoloji Kliniğinde bireylerin iç salgı bezleri ile ilgili bozukluklar araştırılıp tedavi edilebildiğini kaydetti. Ayrıca hastanede sağlık hizmeti verilen her bireyin, kendisini hastalıklardan koruması için alınması gereken önlemler konusunda bilinçlendirilip, yönlendirildiği de belirtildi. 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler


Misafir Avatar
Mobil 2016-12-22 21:51:25

Metabolizma demişsiniz benim kızım metabolizma hastası Gm1 Gangliosidosis hastası kızımı hastaneniz de takip edebilir misiniz?

Taibe

İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.