Bu haber 12659 kez okundu.

ANKA Hastanesi hizmete girdi

Modern mimarisiyle de dikkat çeken Anka Hastanesi en son teknoloji ile donatılarak hasta kabulüne başladı. Hasta kabulüne başlayan ve ziyaretçiler tarafından hayranlıkla incelenen Anka Hastanesinde birçok branşta hizmet verilecek.

SGK İLE ANLAŞMALI...

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan Anka Hastanesi, yeni doğan,  yeni doğan yoğun bakım ünitesi, erişkin yoğun bakım ünitesi, ameliyathane, doğumhane ve tek kişilik süit odalardan oluşan 125 yataklı ; ayrıca radyoloji laboratuvarı, biyokimya laboratuvarı, mikrobiyoloji laboratuvarı, genel cerrahi, ortopedi, göz hastalıkları, noroloji, çocuk sağlığı ve çocuk hastalıkları ve travmatoloji, kadın hastalıkları ve doğum üroloji, göz hastalıkları ve sağlığı, dahiliye, enfeksiyon hastalıkları, cildiye, kardiyoloji, acil poliklinikleri anestezi ve reanimasyon  bölümlerinde görev yapan doçent ve profesörlerle hizmet vermeye başladı.

İLKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Hasta kabulüne başlayan ANKA Hastahanesi özellikle yeni doğan bölümündeki ilkleriyle dikkat çekerken özel hastaneler arasında ilk defa kurulan TPN ünitesini de yeni doğan bebeklerin mikrop kapmaması için ilac ve mamaların el değmeden hazırlandığı steril oda oluşturuldu. Sadece bulunduğu bölgenin değil, Gaziantep ve çevre illerinde sağlık alanında ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahip olan Anka Hastanesi, Gaziantep’in sağlık alanında parlayan yıldızı olacak.

“Hastanemiz çalışanları hoş edalı, hoş sedalı olmalıdır” sloganıyla görev yapan güler yüzlü çalışanları 7/24 mesai sistemiyle sağlık alanında kesintisiz hizmet vermeye başlayan Anka Hastanesi ayakta ve yatılı hasta kabulüne başladı. 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep Anka Hastanesi açıldı merveşehir Gaziantep haberleri


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.