Bu haber 1661 kez okundu.

Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Şahin'e ziyaret

AK Parti'nin yerel yönetimler toplantısının yapılacağı Gaziantep'e gelen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde (Eski Adliye binası) Fatma Şahin'le bir araya geldi. Eski adliye binasını gezen Kaya, binada sergilenen Antep el sanatı eserlerini yakından inceledi.

Toplantıyla ilgili açıklamalarda bulunan Kaya, Gaziantep'te 3 günlük program yapacaklarını belirterek, “Yapacağımız bu çalışmanın temel ayağı, Türkiye’deki belediyelerimizi bölgelerde toplayıp bir deneyim kazandırmak. Çalışmalarıyla ilgili neler yapıldığı ve neler yapılması gerektiğiyle ilgili bir çalışmadır. 14 ilden 166 toplam 250’ye yakın misafirimizi Belediye Başkanımız Fatma Şahin’in ev sahipliğinde Gaziantep'te olacaklar. Bugün programlarımıza başladık. Öğleden sonra sahayı gezeceğiz. Belediyelerimizin devraldıkları şehirleri ne noktaya getirmişler ve bundan sonra ne yapmaları gerekiyor noktasında bir faaliyetimizi hep birlikte icra edeceğiz. Bizim şehirlere bakışımız belediye başkanlarımızdan beklentimiz, sadece kurumları yönetmek değil, aynı zamanda şehri yönetmek, ekonomik sosyal gelişimine de bakmalarını istiyoruz. Bu çerçevede bir çalışma yapacağız” diye konuştu.

AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’ya AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel de eşlik etti.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, misafirlere Kültür ve Sanat Merkezini gezdirdi.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep haber AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fatma Şahin ziyaret


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.