Bu haber 2379 kez okundu.

MHP'li Taşdoğan'dan çarpıcı açıklamalar!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan Gaziantep gündemine ilişkin yazılı açıklamada bulundu.

Gaziantep ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündemde etki yaratan MHP İl Başkanı Taşdoğan, yine önemli açıklamalarda bulundu.  

ALO 153 NE İŞE YARIYOR?

Gaziantep’te son zamanlarda vatandaşların ulaşım şikayetlerinin arttığını söyleyen MHP İl Başkanı Ali Muhittin Taşdoğan, “Belediyelerimiz vatandaşlarımızın yaşam alanlarına yine toz pembe bakmaya devam ediyor. Sözde vatandaşlarla arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek ve problemleri anında çözmek için kurdukları ALO 153 hattına gelen şikâyetlere çözüm konusunda yetersiz kalıyorlar. Bu hattın ne işe yaradığını merak etmekteyiz. İlimizde hala çoğu bölgede ulaşım sorunu ve sokak aydınlatması konusunda problemler bulunuyor. Üstelik konut yapmak için yıkılan evlerin yeri ise tiner ve balici yuvasına dönmüş durumda. O bölgelerde yaşayan insanlar tedirginler, çocuklarına gelebilecek zararlardan korkmaktadır. Bu hattı kuran belediyemize tavsiyemiz amacına uygun yapılmıyorsa kapatın. Vatandaşa yakın olmak istiyorsanız hat kurmanıza gerek yok kapınızı açmanız yeterlidir. Sahaya reklam için değil, gerçekten vatandaşın derdini dinleyip sorunlarını çözüm bulmak için inmek gerekmektedir” diye konuştu.

'GTO'YA KAYYUM ATANABİLİR'

Gaziantep Ticaret Odası ile ilgili yaptığı açıklamalarda durumun tüm şehri etkileyebileceğini ifade eden Taşdoğan yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;  “Görevi meslek ahlâkını, disiplini ve dayanışmayı korumak, geliştirmek, ticaret ve sanayinin kamu yararına uygun olarak gelişmesine çalışmak olan Gaziantep Ticaret Odası’nın son günlerde bir karmaşanın içerisinde olduğunu görüyoruz. Bu durum iş alanlarında da önemli etkiler yaratmıştır. İş alanlarındaki işçi ve patronların sıkıntılı günler geçirdiği şu zamanlarda böyle bir durumla iç içe olmak iş dünyasını daha çok yıpratmaktadır.  Büyük bir olasılıkla diğer odalarda olduğu gibi Gaziantep Ticaret Odası’na da kayyum atanabilir.  Bir an önce yapılacaklar yapılmalı seçime gidilip, oda meclis üyelerinin yeni başkanı belirlemesi gerekmektedir. Eğer bu şekilde bir karmaşaya devam ederse bundan tüm şehir etkilenebilir” dedi.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
haberler gaziantep MHP Muhittin Taşdoğan


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.