Bu haber 6635 kez okundu.

Forum Gaziantep’te futbolu kuşbakışı oynadılar

Gazianteplilerin buluşma noktası ve şehrin gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, ziyaretçileri için yine eğlenceli bir etkinliğe imza attı. 5 - 11 Eylül tarihleri arasında hergün Forum Gaziantep’e kurulan Sanal Gerçeklik Parkuru, futbol heyecanını yaşattı, katılımcıları yön bulma konusunda şaşırttı, izleyenleri kahkahalara boğdu ve hızlı golcüleri ödüllendirdi.
Etkinlik, mini futbol kalesinin bulunduğu özel alanda yapıldı. Etkinliğe kayıt yaptıranlar, futbol alanının kuşbakışı görüntüsünün naklen aktarıldığı sanal gerçeklik gözlüğünü takarak parkura girdi, alana yerleştirilen dubalardan slalom yaparak kaleye gol atmaya çalıştı. Etkinlik sırasında yönlerini bulamayan katılımcılar oldukça eğlenceli anlara sahne oldu. Her gün en kısa sürede gol atan 3 kişi, sürpriz hediyelerin sahibi oldu. Hediye kazananlar, Forum Gaziantep’in Instagram hesabından duyuruldu.


Forum Gaziantep’in sunduğu ayrıcalıklı, eğlenceli ve kazandıran etkinlikleri yıl boyunca Gazianteplileri memnun etmeye devam edecek.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.