Bu haber 18925 kez okundu.

Ünlü oyuncu, dizi çekimleri için geldiği Gaziantep'te kâbusu yaşadı!

Ece Uslu her yerde takip edip önünü kesen; çiçek ve mesaj gönderen hayranına dava açtı. Ünlü oyuncunun hayatını kâbusa çeviren hayranının üç yıla kadar hapsi istendi

Ünlü oyuncu Ece Uslu, haziran ayında sosyal medya hesabından sevgilisi Ejder Özgür'le çekilmiş fotoğraflarını yayımladı. Fotoğrafların altına yazılan bir mesaj Uslu'nun dikkatini çekti. Ünlü oyuncu, "Beni tanımadın mı yanındaki adam kim" yazılı mesaj karşısında önce tedirgin oldu. Ardından Uslu'nun sevgilisi Ejder Özgür'e aynı kullanıcıdan tehdit ve hakaret içerikli mesajlar gelmeye başladı. Uslu, söz konusu sosyal medya kullanıcısını engelledi.

GAZİANTEP'TE OTELDE GÖRDÜ

Geçtiğimiz günlerde ise Ece Uslu dizi çekimi için Gaziantep'e gitti. Sevgilisi ile birlikte bir otele yerleşen Uslu, aynı gün kendisini takip eden birini fark etti. Otel merdivenlerinde Uslu'nun önünü kesen genç adam, "Beni tanımadın mı Ece" dedi. Olay yerinden uzaklaşan Uslu, tekrar tedirginlik yaşamaya başladı. Aynı akşam ise Uslu'nun konakladığı odaya bir demet gül geldi. Sevgilisi Ejder'le birlikte ne olduğunu anlamaya çalışan Uslu, güllerin otelde konaklayan Halil isminde bir kişiden geldiğini öğrendi. Olayın ardından İstanbul'a dönen Uslu, kendisini takip eden bu kişiyi tekrar evinin önünde görünce Polis Merkezi'ne başvurdu. Uslu'nun şikâyeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Ünlü oyuncuyu rahatsız eden Halil Dağ, tespit edilerek ifadesine başvuruldu. İfadesinde, "Ece Uslu'yla 'Zerda' isimli dizide çalıştıklarını, aralarında duygusal yakınlık olduğunu fakat Ece Uslu'nun kendisini affetmediğini, tek amacının ona gül göndererek özür dilemek ve kendisini affettirmek olduğunu anlattı. Onu son gördüğünde ise eve yakın olduğunu bilmediğini ve selam vermek için Uslu'yu görünce durduğunu savundu.

'HUZUR VE SÜKÛNU' BOZMA SUÇU

Halil Dağ hakkında, "kişilerin huzur ve sükûnunu bozma" suçu kapsamında dava açıldı. Üç yıla kadar hapsi istenen Halil Dağ, önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde hâkim karşısına çıkacak.


Gaziantep Mega Haber


Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimeler
gaziantep ece uslu hayran zerda


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.