Bu haber 10244 kez okundu.

 Forum Gaziantep, Şans Kutusu ile binlerce hediye kazandırıyor

Gaziantep'in gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep'in yoğun ilgi gören Şans Kutusu kampanyası Gazianteplilere kazandırmaya devam ediyor. Daha önce de düzenlenen ve büyük ilgi gören kampanya, her hafta içi gün yeniden düzenleniyor. Her hafta, hafta içi tekrarlanacak kampanya kapsamında tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Şans Kutusundaki kutuları kendi şanslarıyla seçme hakkı kazanıp, birbirinden güzel sürpriz hediyelerden birinin sahibi olacak. Tasarımı ve teknik detaylandırmalarıyla Gaziantepliler için Forum Gaziantep tarafından özel olarak geliştirilen kampanyada boş yok. Farklı kombinasyonlarla yanıp sönen 60 kutulu panelde durdurma butonuna basan ziyaretçiler, butona basıldığında ışık hangi numarada kaldıysa o numaraya tanımlanmış hediyeyi kazanacak. Kampanya süresince her katılımcı, gün içerisinde en fazla bir kez katılım gösterip hediyesini alabilecek.


"3 ayda 12 bin hediye"
Nisan ayından itibaren düzenlediği kazandıran kampanyalarıyla ziyaretçilerine 12 bine yakın sürpriz hediye kazandıran Forum Gaziantep, Şans Kutusunu 31 Aralık 2016’ya kadar sürdürecek ve ziyaretçilerini hediyelerle mutlu etmeye devam edecek.
Eğlenceli ve kazançlı alışverişin adresi Forum Gaziantep yetkilileri, ziyaretçilerini harcadıkça kazanmaları ve alışverişlerine değer katmaları için hafta içi her gün kampanyaya katılmaya davet etti.


Gaziantep Mega Haber


Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimeler
forum gaziantep


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.