Bu haber 14927 kez okundu.

Boşlukta oturan adam görenleri şaşırtıyor

Geçtiğimiz aylarda Avrupa'nın büyük kentlerinde sık sık karşımıza çıkan "havada oturan adam"lar, ilk kez sahneye çıktığı 1830 yılında olduğu gibi görenleri hala şaşırtmaya devam ediyor. Son dönemde Gaziantep’te ortaya çıkan boşlukta oturan adam görenleri hayretler içerisinde bırakmayı başardı.
Gaziantep'te yaşayan ve gösteriyi cep telefonu ile görüntüleyen Mehmet Ali Yiğit, "Gerçekten çok ilginç bir sunum. Günlerdir buradan geçiyorum ve gösteriyi her gördüğümde hayretler içinde kalıyorum. Elbette olayda bir büyü veya sihir yok, bunu biliyorum ancak yine de püf noktasını bulamıyorum" dedi.
Düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerini şaşırtmayı ve mutlu etmeyi her defasında başaran şehrin gözde alışveriş merkezi Forum Gaziantep’in hazırlamış olduğu öğrenilen gösteri, fizik kurallarına karşı gelerek bir ilki yaşattı. Herhangi bir destek almadan duran adam, boşlukta oturarak Forum Gaziantep gazetesi okurken şehrin ilgi odağı oldu ve izleyenler tarafından bol bol fotoğrafları çekilip video görüntüleri alındı.
Ziyaretçilerine iyi vakit geçirme konusunda iddialı olan Forum Gaziantep’in sürprizlerinin yıl boyu hem şehirde hem alışveriş merkezi içerisinde devam edeceği öğrenildi.


Gaziantep Mega Haber


Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.